Acer Notebook Stand GP.OTH11.02X
Producent: Acer
| Typ produktu | Podstawka na notebooka |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Materiały | Stal |
| Szerokość produktu | 141 mm |
| Głębokość produktu | 140 mm |
| Wysokość produktu | 1,7 mm |
| Waga produktu | 136 g |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 12 miesięcy |
| Stan produktu | Nowy |
Lenovo Slim DVD Burner DB665 888015471
Acer Notebook Stand GP.OTH11.02X
Dell Slim DW316 - napęd DVD±RW (±R DL) / DVD-RAM - USB 2.0 - zewnętrzny
Dell Slim DW316 - napęd DVD±RW (±R DL) / DVD-RAM - USB 2.0 - zewnętrzny
Lenovo ThinkPad Quectel WWAN Module