Dell Bluetooth Travel Mouse MS700
Producent: Dell
| Przeznaczenie | Podróżniczy |
| Interfejs urządzenia | Bluetooth |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczny |
| Rozdzielczość ruchu | 4000 DPI |
| Rodzaj przycisków | Wciskane przyciski |
| Typ przewijania (scroll type) | Dotyk |
| Liczba przycisków | 3 |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 - 2.48 GHz |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Układ | Oburęczny |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 10 m |
| Źródło zasilania | Baterie |
| Liczba obsługiwanych baterii | 2 |
| Typ obsługiwanych baterii | AAA |
| Rodzaj baterii | Alkaliczna |
| Żywotność baterii | 24 mies. |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10, Windows 10 x64, Windows 11, Windows 8.1, Windows 8.1 x64 |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Ubuntu 22.04 |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android 11.0, iOS 15 |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | ChromeOS |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 50 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 65 °C |
| Szerokość produktu | 57,2 mm |
| Głębokość produktu | 116,5 mm |
| Wysokość produktu | 29,8 mm |
| Waga produktu | 56,9 g |
| Ilość sztuk | 1 |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Ostrzeżenia | Produkt należy chronić przed wilgocią., Przechowywać z dala od źródeł ciepła., Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych. |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 12 miesięcy |
| Stan produktu | Nowy |
DELL Keyboard : US-Euro KB216 Quietkey USB White
DELL MYSZ BEZPRZEWODOWA - WM126
Dell Bluetooth Travel Mouse MS700
Dell Klawiatura bezprzewodowa Alienware Pro US QWERTY Dark
Dell Laser Wired Mouse MS3220 Black