Dell Klawiatura bezprzewodowa Alienware Pro US QWERTY Dark
Producent: Dell
| Zastosowanie | Gaming |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Interfejs urządzenia | USB + RF Wireless + Bluetooth |
| Typ klawiatury | Mechaniczna |
| Urządzenie wskazujące | Nie |
| Rozmiar klawiatury | 75% |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Klawisze Windows | Tak |
| Programowalne hotkeys | Tak |
| Siła uruchamiania | 40 g |
| Kumulacja | N-Key Rollover |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Wbudowana pamięć | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.1 |
| Podświetlenie | Tak |
| Typ podświetlacza | RGB LED |
| Kolor podświetlenia | Czerwony/zielony/niebieski |
| Styl klawiatury | Prosty |
| Regulowana wysokość klawiatury | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Długość kabla | 2 m |
| Odłączany przewód | Tak |
| Anti-ghosting | Tak |
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Typ baterii klawiatury | Wbudowana bateria |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 1800 h |
| Źródło ładowania | USB Type-C |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Wymagana moc ładowania (min) | 2,5 W |
| Wymagana moc ładowania (maks) | 7,5 W |
| Dołączona myszka | Nie |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Ostrzeżenia | Nie rozbieraj klawiatury – ryzyko porażenia prądem., Trzymaj z dala od wody i innych płynów., Postępuj zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji sprzętu elektronicznego. |
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 312,4 x 127 x 40,6 mm |
| Waga klawiatury | 819,73 g |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 12 miesięcy |
| Stan produktu | Nowy |
DELL Keyboard : US-Euro KB216 Quietkey USB White
DELL MYSZ BEZPRZEWODOWA - WM126
Dell Bluetooth Travel Mouse MS700
Dell Klawiatura bezprzewodowa Alienware Pro US QWERTY Dark
Dell Laser Wired Mouse MS3220 Black