Dell Multimedia Keyboard-KB216 - US International (QWERTY) - Grey
Producent: Dell
| Zastosowanie | Uniwersalne |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Interfejs urządzenia | USB |
| Układ klawiatury | QWERTY |
| Język klawiatury | Amerykański międzynarodowy |
| Urządzenie wskazujące | Nie |
| Rozmiar klawiatury | Pełnowymiarowy (100%) |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Klawisze multimedialne | Tak |
| Podświetlenie | Nie |
| Styl klawiatury | Prosty |
| Klawiatura wyspowa | Tak |
| Podstawka na nadgarstek | Nie |
| Kolor produktu | Szary |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Diody LED | Tak |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Dołączona myszka | Nie |
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 442 x 127 x 24,4 mm |
| Waga klawiatury | 503 g |
| Szerokość opakowania | 458 mm |
| Wysokość opakowania | 29 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 589,67 g |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84716060 |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 12 miesięcy |
| Stan produktu | Nowy |
Mysz bezprzewodowa Dell Alienware Tri-Mode do gier
DELL Keyboard : US-Euro KB216 Quietkey USB White
DELL MYSZ BEZPRZEWODOWA - WM126
Dell Bluetooth Travel Mouse MS700
Dell Klawiatura bezprzewodowa Alienware Pro US QWERTY Dark