Dell SE2225H 21.4" FHD 75Hz 250nits AG VGA HDMI Black
Producent: Dell
| Przekątna ekranu | 21,4" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Typ HD | Full HD |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Typ matrycy | VA |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Typ podświetlacza | Bezpośrednia dioda LED |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 250 cd/m² |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 8 ms |
| Typ pomiaru czasu reakcji | GTG (Gray to Gray) |
| Ekran matowy | Tak |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 640 x 480 (VGA), 720 x 400, 800 x 600 (SVGA), 1024 x 768 (XGA), 1152 x 864 (XGA+), 1280 x 1024 (SXGA), 1280 x 720 (HD 720), 1600 x 900, 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Obsługiwane tryby wideo | 480p, 576p, 720p, 1080p |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 3000:1 |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 75 Hz |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Czas odpowiedzi (szybkość) | 5 ms |
| Rozmiar plamki | 0,2493 x 0,2493 mm |
| Gęstość pikseli | 103 ppi |
| Zasięg skanowania w poziomie | 30 - 84 kHz |
| Zasięg skanowania (długość) | 50 - 76 Hz |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 47,9 cm |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 26 cm |
| Sync-on-green (SOG) | Tak |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 54,48 cm |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Nie |
| Twardość powierzchni | 3H |
| Pokrycie NTSC (typowe) | 83% |
| Technologia Dell ComfortView | Tak |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| AMD FreeSync | Nie |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Pozycjonowanie na rynku | Dom |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany USB hub | Nie |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| HDMI | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Wyjście na słuchawki | Nie |
| HDCP | Tak |
| Wersja HDCP | 1.4 |
| Wi-Fi | Nie |
| Standard VESA | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Kensington Lock | Tak |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Oś obrotu | Nie |
| Obrotowe | Nie |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 21° |
| OSD | Tak |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Diody LED | Tak |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | D |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | Niedostępny |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 12 kWh |
| Pobór mocy | 11,6 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,3 W |
| Pobór mocy (max) | 19 W |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Prąd wejściowy | 0.7 A |
| Typ zasilacza | Wewnętrzny |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 80% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 90% |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 5000 m |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | 0 - 12192 m |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 504,3 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 178,8 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 384,1 mm |
| Waga (z podstawą) | 2,94 kg |
| Szerokość (bez podstawy) | 504,3 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 49,2 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 295,4 mm |
| Waga (bez podstawy) | 2,26 kg |
| Szerokość ramki (bok) | 1,28 cm |
| Szerokość ramki (góra) | 1,28 cm |
| Szerokość ramki (dół) | 1,69 cm |
| Waga wraz z opakowaniem | 4,11 kg |
| Podstawa dołączona | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny, HDMI |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Długość kabla HDMI | 1,8 m |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR |
| Nie zawiera | Arsenowy, Rtęci, PVC/BFR |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1999295 |
| Całkowity ślad węglowy (kg of CO2e) | 122 |
| Emisja dwutlenku węgla, produkcja (kg CO2e) | 55,998 |
| Emisja dwutlenku węgla, logistyka (kg CO2e) | 7,686 |
| Emisja dwutlenku węgla, zużycie energii (kg CO2e) | 57,218 |
| Emisje dwutlenku węgla po zakończeniu eksploatacji (kg CO2e) | 1,22 |
| Całkowita emisja dwutlenku węgla w fazie bez użytkowania (kg CO2e) | 64,782 |
| Wersja PAIA | GaBi version 1, 2024 |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty | TÜV Rheinland Eye Comfort 3.0 |
| Kompatybilność z Dell Display Manager (DDM) | Tak |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |