Etui Lenovo Go Tech Accessories Organizer 4X41E40077
Producent: Lenovo
| Typ obudowy | Teczka/klasyczna walizka |
| Kolor produktu | Szary |
| Materiały | Poliester |
| Szerokość produktu | 305 mm |
| Głębokość produktu | 56 mm |
| Wysokość produktu | 235 mm |
| Waga produktu | 500 g |
| Szerokość opakowania | 305 mm |
| Głębokość opakowania | 235 mm |
| Wysokość opakowania | 56 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 600 g |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 12 miesięcy |
| Stan produktu | Nowy |
Dell EcoLoop Pro Slim Backpack 15 (460-BDQP)
Plecak HP Laptop Backpack do notebooka 15,6" czarny 9W0Z7AA
Torba HP Prelude Pro Recycled do notebooka 17.3" 3E2P1AA Czarna
Dell Torba EcoLoop Pro Sleeve 15-16 CV5623
Etui HP Reversible Protective Blue Laptop Sleeve do notebooka 14,1" czarno-niebieskie 2F1X4AA