HP 4K USB-C Multiport Hub (EU)
Producent: HP
| Interfejs hosta | USB Type-C |
| Interfejsy hub | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 2 |
| Liczba połączeń (wewnętrznych/zewnętrznych) | 4 |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Realna szybkość przesyłania danych | 10000 Mbit/s |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Szerokość produktu | 116 mm |
| Głębokość produktu | 41,9 mm |
| Wysokość produktu | 15,5 mm |
| Waga produktu | 120 g |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość opakowania | 187,5 mm |
| Głębokość opakowania | 60 mm |
| Wysokość opakowania | 43 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 145 g |
| Adres URL Ogólnego rozporządzenia o bezpieczeństwie produktów (GPSR) | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 1.pl 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
| Nazwa | HP Inc. |
| Kraj | Hiszpania |
| Adres | HP REG 23010 |
| Kod pocztowy | 8028 |
| Miasto | Barcelona |
| reg@hp.com |
Stacja dokująca HP Thunderbolt 4 Ultra 180W G6 Dock (REPACK) 2Y
Stacja dokująca + zasilacz HP USB-C Dock G5 100W czarna 5TW10AA
Stacja dokująca + zasilacz HP USB-C Dock G6 100W czarna 9X3V1UT#ABB
HP 4K USB-C Multiport Hub (EU)
HP Thunderbolt Dock G4 4J0G4AA