HP EliteBook 1040 G11 Ultra 7 165H 14.0"2.8K 400nits AG 32GB DDR5 SSD1TB Intel Arc W11Pro 3Y OnSite
Producent: HP
| Typ produktu | Laptop |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Rok wprowadzenia | 2024 |
| Oryginalna nazwa marki | HP |
| Przekątna ekranu | 14" |
| Rozdzielczość | 2880 x 1800 px |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Typ HD | 2.8K |
| Typ matrycy | OLED |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Ekran matowy | Tak |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 35,6 cm |
| Przestrzeń barw RGB | sRGB |
| Paleta barw | 100% |
| Producent procesora | Intel |
| Typ procesora | Intel Core Ultra 7 |
| Generacja procesora | Intel Core Ultra (Series 1) |
| Model procesora | 165H |
| Liczba rdzeni procesora | 16 |
| Liczba wątków | 22 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 5 GHz |
| Wydajne rdzenie | 6 |
| Efektywne rdzenie | 8 |
| Rdzenie o niskiej wydajności energetycznej | 2 |
| Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo | 5 GHz |
| Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo | 3,8 GHz |
| Niska wydajność energetyczna - rdzeń Maks. częstotliwość Turbo | 2,5 GHz |
| Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności | 1,4 GHz |
| Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności | 0,9 GHz |
| Częstotliwość bazowa rdzenia o niskiej efektywności energetycznej | 700 MHz |
| Cache procesora | 24 MB |
| Typ pamięci procesora | L3 |
| Podstawowa moc procesora | 28 W |
| Maksymalna moc turbo | 115 W |
| Jednostka procesora neuronowego (NPU) | Intel AI Boost |
| Maksymalna częstotliwość NPU | 1,4 GHz |
| Obsługa rzadkości | Tak |
| Obsługa efektów Windows Studio | Tak |
| Obsługa typów danych AI na NPU | FP16, FP32, Int8 |
| Struktury oprogramowania AI obsługiwane przez NPU | DirectML, ONNX RT, OpenVINO, Windows ML |
| Pamięć RAM | 32 GB |
| Typ pamięci RAM | LPDDR5x-SDRAM |
| Prędkość zegara pamięci | 7500 MHz |
| Rodzaj pamięci | Zintegrowana |
| Maksymalna pojemność pamięci | 32 GB |
| Całkowita pojemność dysków | 1 TB |
| Nośniki | SSD |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 1 TB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Pojemność pamięci SSD | 1 TB |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express |
| NVMe | Tak |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Napęd optyczny | Nie |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Producent wbudowanego procesora graficznego | Intel |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | Intel Arc Graphics |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel Arc Graphics |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Ilość wbudowanych głośników | 4 |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 2 |
| Przednia kamera | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Typ anteny | 2x2 |
| Model kontrolera WLAN | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Producent karty WLAN | Intel |
| Bluetooth | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 2 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Ilość portów Thunderbolt 4 | 2 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| Czujnik Halla | Tak |
| Dodatkowe cechy klawiatury | Spill-resistant |
| Urządzenie wskazujące | Clickpad |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Klawiatura z podświetleniem | Tak |
| Klawiatura odporna na ciecz | Tak |
| Pełnowymiarowa klawiatura | Tak |
| Model urządzenia wejściowego | Klawiatura HP Premium |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
| HP speaker type | Głośniki HP Quad |
| HP front camera | HP Webcam |
| Segment HP | Biznes |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 884962894521, 884962894507, 884962894514, 884962894491 |
| Sztuczna inteligencja HP | AI PC |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Ilość komór baterii | 6 |
| Pojemność baterii | 68 Wh |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Czas szybkiego ładowania (50%) | 30 min |
| Obsługiwana moc adaptera AC | 65 W |
| Częstotliwość adaptera AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
| Zasilanie USB | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Certyfikaty zgodności | CE, GS mark, RoHS, VCCI |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Zrównoważone technologie i materiały | 60% plastiku pokonsumenckiego z recyklingu; Opakowanie nadaje się do recyklingu |
| Szerokość produktu | 313,9 mm |
| Głębokość produktu | 219,9 mm |
| Wysokość (z przodu) | 1,05 cm |
| Wysokość (z tyłu) | 1,49 cm |
| Waga produktu | 1,18 kg |
| Szerokość opakowania | 69 mm |
| Głębokość opakowania | 483 mm |
| Wysokość opakowania | 305 mm |
| Całkowity ślad węglowy (kg of CO2e) | 840 |
| Emisja dwutlenku węgla, produkcja (kg CO2e) | 381 |
| Emisja dwutlenku węgla, logistyka (kg CO2e) | 50 |
| Całkowita emisja dwutlenku węgla w fazie bez użytkowania (kg CO2e) | 403 |
| Adres URL Ogólnego rozporządzenia o bezpieczeństwie produktów (GPSR) | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Czujnik koloru | Tak |
| Gwarancja producenta | Roczna (1/1/0) ograniczona gwarancja obejmuje rok gwarancji na części i robociznę. Nie obejmuje naprawy w miejscu instalacji. |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 36 miesięcy |
| Stan produktu | Nowy |
| Kod producenta | 9G0X1ET |
| Nazwa | HP Inc. |
| Kraj | Hiszpania |
| Adres | HP REG 23010 |
| Kod pocztowy | 8028 |
| Miasto | Barcelona |
| reg@hp.com |
Plecak HP Laptop Backpack do notebooka 15,6" czarny 9W0Z7AA
Torba HP Prelude Pro Recycled do notebooka 17.3" 3E2P1AA Czarna
HP 200 Black Wireless Mouse X6W31AA
HP 280 Silent Wireless Mouse
Stacja dokująca HP Thunderbolt 4 Ultra 180W G6 Dock (REPACK) 2Y
Napęd zewnętrzny HP USB DVD-RW (F6V97AA)