HP EliteBook Ultra G1i Ultra 7 258V 14.0" 2.8K Touch OLED IPS BrightView 400 nits 32GB LPDDR5x SSD512 Intel Arc Cam 9 MPx 64Wh W11Pro Atmospheric Blue 3Y OnSite
Producent: HP
| Nazwa koloru | Atmospheric blue |
| Typ produktu | Laptop |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Oryginalna nazwa marki | HP |
| Przekątna ekranu | 14" |
| Rozdzielczość | 2880 x 1800 px |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Typ HD | 2.8K |
| Typ matrycy | IPS |
| Powierzchnia wyświetlacza | Połysk |
| Ekran matowy | Tak |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 35,6 cm |
| Producent procesora | Intel |
| Typ procesora | Intel Core Ultra 7 |
| Model procesora | 258V |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Liczba wątków | 8 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,8 GHz |
| Cache procesora | 12 MB |
| Typ pamięci procesora | L3 |
| Pamięć RAM | 32 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 8533 MHz |
| Całkowita pojemność dysków | 512 GB |
| Nośniki | SSD |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 512 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express |
| NVMe | Tak |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Producent wbudowanego procesora graficznego | Intel |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Przednia kamera | Tak |
| Kamera na podczerwień (IR) | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Typ anteny | 2x2 |
| Producent karty WLAN | Intel |
| Bluetooth | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| Żyroskop | Tak |
| Klawiatura z podświetleniem | Tak |
| Pełnowymiarowa klawiatura | Tak |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
| Copilot+ PC | Tak |
| Segment HP | Biznes |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Ilość komór baterii | 6 |
| Pojemność baterii | 64 Wh |
| Częstotliwość adaptera AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Certyfikaty zgodności | CE, RoHS, VCCI |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Szerokość produktu | 313,7 mm |
| Głębokość produktu | 217,2 mm |
| Wysokość (z przodu) | 9 mm |
| Wysokość (z tyłu) | 1,21 cm |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 36 miesięcy |
| Stan produktu | Nowy |
| Kod producenta | B9ZX2ET |
| Nazwa | HP Inc. |
| Kraj | Hiszpania |
| Adres | HP REG 23010 |
| Kod pocztowy | 8028 |
| Miasto | Barcelona |
| reg@hp.com |
Plecak HP Laptop Backpack do notebooka 15,6" czarny 9W0Z7AA
Torba HP Prelude Pro Recycled do notebooka 17.3" 3E2P1AA Czarna
HP 200 Black Wireless Mouse X6W31AA
HP 280 Silent Wireless Mouse
Stacja dokująca HP Thunderbolt 4 Ultra 180W G6 Dock (REPACK) 2Y
Napęd zewnętrzny HP USB DVD-RW (F6V97AA)