HP Klawiatura 355 Compact Multi-Device 692S9AA
Producent: HP
| Zastosowanie | Dom |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Interfejs urządzenia | Bluetooth |
| Typ klawiatury | Mechaniczna |
| Urządzenie wskazujące | Nie |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Hot keys | Tak |
| Ilość hotkeys | 12 |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Podświetlenie | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na zalanie |
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 10 m |
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Typ baterii klawiatury | AAA |
| Liczba baterii (klawiatura) | 2 |
| Żywotność baterii | 24 mies. |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | MacOS |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iPadOS |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | ChromeOS |
| Zrównoważone technologie i materiały | 60% plastiku pokonsumenckiego z recyklingu; Opakowanie nadaje się do recyklingu |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (301) 884962894521; (ABE) 884962894507; (BA3) 884962894514; (UUS) 884962894491 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 884962894521, 884962894507, 884962894514, 884962894491 |
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 282,1 x 121,8 x 16 mm |
| Waga klawiatury | 340 g |
| Waga produktu | 340 g |
| Szerokość opakowania | 40 mm |
| Wysokość opakowania | 325 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 600 g |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Adres URL Ogólnego rozporządzenia o bezpieczeństwie produktów (GPSR) | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Głębokość produktu | 121,8 mm |
| Wysokość produktu | 16 mm |
| Szerokość produktu | 282,1 mm |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 12 miesięcy |
| Stan produktu | Nowy |
| Nazwa | HP Inc. |
| Kraj | Hiszpania |
| Adres | HP REG 23010 |
| Kod pocztowy | 8028 |
| Miasto | Barcelona |
| reg@hp.com |
Klawiatura HP 150 Wired Keyboard przewodowa czarna 664R5AA
MYSZ optyczna HP 430 Multi-Device bezprzewodowa 3B4Q2AA Czarna
Zestaw klawiatura + mysz HP 330 Wireless Mouse and Keyboard Combo czarne 2V9E6AA
HP Mysz bezprzewodowa 435 Multi-Device 3B4Q5UT
Zestaw klawiatura + mysz HP 230 Wireless Mouse and Keyboard Combo bezprzewodowe białe 3L1F0AA