Lenovo 15.6 Laptop Everyday Backpack B515 Black
Producent: Lenovo
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Maksymalna wielkość ekranu | 39,6 cm (15.6") |
| Typ obudowy | Plecak |
| Materiały | Poliester |
| Główny kolor produktu | Czarny, Czerwony |
| Zintegrowana komora (y) | Tak |
| Przegródka na tablet | Tak |
| Kompatybilność z marką | Dowolna marka |
| Kieszenie wewnętrzne | Kieszeń na długopis |
| Przednia kieszeń | Tak |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Breloczek na klucze | Tak |
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporny |
| Ilość | 1 |
| Szerokość produktu | 325 mm |
| Głębokość produktu | 120 mm |
| Wysokość produktu | 440 mm |
| Waga produktu | 700 g |
| Rodzaj opakowania | Torebka foliowa |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 12 miesięcy |
| Stan produktu | Nowy |
Dell EcoLoop Pro Slim Backpack 15 (460-BDQP)
Plecak HP Laptop Backpack do notebooka 15,6" czarny 9W0Z7AA
Torba HP Prelude Pro Recycled do notebooka 17.3" 3E2P1AA Czarna
Dell Torba EcoLoop Pro Sleeve 15-16 CV5623
Etui HP Reversible Protective Blue Laptop Sleeve do notebooka 14,1" czarno-niebieskie 2F1X4AA