Lenovo Klawiatura bezprzewodowa Professional - US Euro 4X30H56874
Producent: Lenovo
| Zastosowanie | Uniwersalne |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Interfejs urządzenia | RF Wireless |
| Układ klawiatury | QWERTY |
| Język klawiatury | US English |
| Urządzenie wskazujące | Nie |
| Rozmiar klawiatury | Pełnowymiarowy (100%) |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Klawisze Windows | Tak |
| Hub USB | Nie |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 128-bit AES |
| Styl klawiatury | Prosty |
| Pełnowymiarowa klawiatura | Tak |
| Ergonomiczna konstrukcja | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Cechy zabezpieczeń | Bryzgoszczelny |
| Wskaźnik LED akumulatora | Tak |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Dołączona myszka | Nie |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 95% |
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 164 x 450 x 20 mm |
| Waga klawiatury | 700 g |
| Typ odbiornika | Odbiornik nano |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84716060 |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 12 miesięcy |
| Stan produktu | Nowy |
Lenovo 400 USB-C Black GY51D20875
Lenovo 400 Wireless Mouse
Lenovo 120 Wired Mouse GY51L52636
Lenovo 160 Wired Combo GX31L52655
Lenovo 310 USB-A Wired Combo US English GX31R09775