Lenovo Legion H600 Wireless Gaming Headset
Producent: Lenovo
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Zastosowanie | Gaming |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Długość kabla | 1,2 m |
| Kolor kabla | Czarny |
| Odłączany przewód | Tak |
| Certyfikaty | CB; CE; TUV Mark; cTUVus; FCC; IC; RCM; NTC; SIRIM; UAE TRA; MIC; IMDA; NCC; ANATEL; KCC; EAC; Ukraine SEPRO; Israel MoC; Thailand NBTC; Vietnam VNTA; CEC&DOE&NRCan |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 10 m |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Impedancja | 32 Ω |
| Czułość słuchawek | 105 dB |
| Średnica głośnika | 5 cm |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Czas odtwarzania muzyki | 20 h |
| Czas ładowania | 2,5 h |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 35 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 8 - 90 °C |
| Waga produktu | 320 g |
| Głębokość opakowania | 195 mm |
| Wysokość opakowania | 103 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 660 g |
| Odbiornik dołączony | Tak |
| Interfejs odbiornika bezprzewodowego | USB |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera baterie, które powinny być prawidłowo utylizowane., Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją obsługi., Nie demontuj ani nie modyfikuj produktu samodzielnie. |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 12 miesięcy |
| Stan produktu | Nowy |
Lenovo Zestaw słuchawkowy Lenovo Wired ANC Gen 2 Teams 4XD1M45627
Lenovo Zestaw słuchawkowy przewodowy VoIP Teams 4XD1M45626
Słuchawki Poly Blackwire 3220 Stereo USB-C Headset +USB-C/A Adapter
Słuchawki Poly Voyager 4310-M UC Headset +USB-A to USB-C Cable +BT700 dongle
Słuchawki Poly Voyager 4320 MS Teams Certified USB-A Headset +BT700 dongle 77Y98AA