Lenovo Slim DVD Burner DB665 888015471
Producent: Lenovo
| Wewnętrzny | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Przeznaczenie | Komputer stacjonarny/Laptop |
| Napęd optyczny | DVD±RW |
| Obsługa typów dysków | CD-R, CD-ROM, CD-RW, DVD+R, DVD+RW, DVD-R, DVD-R DL, DVD-RAM, DVD-ROM, DVD-RW |
| Średni losowy czas dostępu | 160 ms |
| Średni losowy czas dostępu | 140 ms |
| Zakres wilgotności względnej | 15 - 85% |
| Szerokość produktu | 144 mm |
| Głębokość produktu | 137 mm |
| Wysokość produktu | 14 mm |
| Waga produktu | 200 g |
| Pamięć cache | 0,75 MB |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 12 miesięcy |
| Stan produktu | Nowy |
Lenovo Slim DVD Burner DB665 888015471
Acer Notebook Stand GP.OTH11.02X
Dell Slim DW316 - napęd DVD±RW (±R DL) / DVD-RAM - USB 2.0 - zewnętrzny
Dell Slim DW316 - napęd DVD±RW (±R DL) / DVD-RAM - USB 2.0 - zewnętrzny
Lenovo ThinkPad Quectel WWAN Module