Lenovo ThinkCentre M70q G4 Tiny i3-13100T 16GB DDR4 SSD512 UHD Graphics 730 W11Pro 3Y OnSite
Producent: Lenovo
| Producent procesora | Intel |
| Typ procesora | Intel® Core™ i3 |
| Generacja procesora | Intel Core i3-13xxx |
| Model procesora | i3-13100T |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,2 GHz |
| Taktowanie procesora | 2,5 GHz |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Maksymalna pojemność pamięci | 64 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Gniazda pamięci | SO-DIMM x 2 |
| Całkowita pojemność dysków | 512 GB |
| Nośniki | SSD |
| Napęd optyczny | Nie |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 512 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Tak |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Producent wbudowanego procesora graficznego | Intel |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel UHD Graphics 730 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 Mbit/s, 100 Mbit/s |
| Wi-Fi | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Producent karty WLAN | Intel |
| Model kontrolera WLAN | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Typ anteny | 2x2 |
| Bluetooth | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 4 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Obudowa | Tiny |
| Nazwa koloru | Black |
| Objętość | 1 l |
| Kensington Lock | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Kolor produktu | Czarny |
| Układ płyty głównej | Intel Q670 |
| System dźwięku | Dźwięk wysokiej jakości |
| Ilość głośników | 1 |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Typ produktu | Mini PC |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Zasilanie | 135 W |
| Napięcie wejściowe zasilacza | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa zasilania | 50 - 60 Hz |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 35 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 3048 m |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | 0 - 12192 m |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR, TCO, EPEAT Silver |
| Szerokość produktu | 179 mm |
| Głębokość produktu | 182,9 mm |
| Wysokość produktu | 36,5 mm |
| Waga produktu | 1,25 kg |
| Dołączony wyświetlacz | Nie |
| Dołączona myszka | Tak |
| Klawiatura w zestawie | Tak |
| Piktogram(y) zagrożenia | |
| Ostrzeżenia | Ostrzeżenie: Podczas użytkowania nie zasłaniać otworów wentylacyjnych komputera, aby uniknąć przegrzania., Ostrzeżenie: Produkt zawiera elementy elektryczne, które mogą być niebezpieczne w przypadku niewłaściwego użytkowania., Ostrzeżenie: Unikać kontaktu z wodą oraz przechowywać w suchym miejscu. |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 1.pl 36 miesięcy |
| Stan produktu | Nowy |
| Kod producenta | 12E3004GPB_16_512 |