MSI Prestige 13 AI+ Evo A2VMG-020PL Ultra 9 288V 13.3" 2.8K OLED panel 32GB LPDDR5x SSD1TB Intel Arc Graphics W11Pro
Producent: MSI
| Nazwa koloru | Stellar Gray |
| Typ produktu | Laptop |
| Kolor produktu | Szary |
| Oryginalna nazwa marki | MSI |
| Przekątna ekranu | 13,3" |
| Rozdzielczość | 2880 x 1800 px |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Typ HD | 2.8K |
| Typ matrycy | OLED |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Natywna proporcja obrazu | 16:10 |
| Przestrzeń barw RGB | DCI-P3 |
| Paleta barw | 100% |
| Producent procesora | Intel |
| Typ procesora | Intel Core Ultra 9 |
| Generacja procesora | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Model procesora | 288V |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Liczba wątków | 8 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 5,1 GHz |
| Wydajne rdzenie | 4 |
| Rdzenie o niskiej wydajności energetycznej | 4 |
| Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo | 5,1 GHz |
| Niska wydajność energetyczna - rdzeń Maks. częstotliwość Turbo | 3,7 GHz |
| Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności | 3,3 GHz |
| Częstotliwość bazowa rdzenia o niskiej efektywności energetycznej | 3300 MHz |
| Cache procesora | 12 MB |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Podstawowa moc procesora | 30 W |
| Maksymalna moc turbo | 37 W |
| Jednostka procesora neuronowego (NPU) | Intel AI Boost |
| Obsługa rzadkości | Tak |
| Obsługa efektów Windows Studio | Tak |
| Struktury oprogramowania AI obsługiwane przez NPU | DirectML, OpenVINO, Windows ML, ONNX RT, WebNN |
| Całkowita wydajność procesora do | 120 TOPs |
| Wydajność NPU do | 48 TOPs |
| Wydajność GPU do | 67 TOPs |
| Pamięć RAM | 32 GB |
| Typ pamięci RAM | LPDDR5x-SDRAM |
| Prędkość zegara pamięci | 8533 MHz |
| Maksymalna pojemność pamięci | 32 GB |
| Całkowita pojemność dysków | 1 TB |
| Nośniki | SSD |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 1 TB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Pojemność pamięci SSD | 1 TB |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Tak |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Napęd optyczny | Nie |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Producent wbudowanego procesora graficznego | Intel |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | Intel Arc Graphics |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel Arc Graphics 140V |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Moc głośnika | 2 W |
| Przednia kamera | Tak |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 5 Mpix |
| Szybkość przechwytywania wideo | 30 fps |
| Kamera na podczerwień (IR) | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Bluetooth | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Ilość portów Thunderbolt 4 | 2 |
| Technologia Intel® Thunderbolt 4 | Tak |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Urządzenie wskazujące | Touchpad |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Klawiatura z podświetleniem | Tak |
| Kolor podświetlenia klawiatury | Biały |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Ilość komór baterii | 4 |
| Pojemność baterii | 75 Wh |
| Obsługiwana moc adaptera AC | 65 W |
| Kensington Lock | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Wersja TPM | 2.0 |
| Szerokość produktu | 299 mm |
| Głębokość produktu | 210 mm |
| Wysokość produktu | 16,9 mm |
| Waga produktu | 990 g |
| Piktogram(y) zagrożenia | |
| Ostrzeżenia | Nie narażaj na długotrwałe działanie silnego ciepła lub otwartego ognia., Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci., Nie wyrzucaj zużytego urządzenia do zwykłego śmietnika - oddaj do punktu zbierania odpadów elektronicznych. |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
| Kod producenta | A2VMG-020PL |