Mysz bezprzewodowa Dell Alienware Tri-Mode do gier
Producent: Dell
| Liczba kółek przewijania myszy | 1 |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Interfejs urządzenia | RF Wireless + Bluetooth |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczny |
| Rozdzielczość ruchu | 26000 DPI |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Liczba przycisków | 8 |
| Trwałość przycisków (milion kliknięć) | 70 |
| Liczba trybów rodzielczości ruchu | 5 |
| Przyspieszenie (max) | 50 G |
| Wersja Bluetooth | 5.1 |
| Układ | Oburęczny |
| Kolor produktu | Biały |
| Podświetlenie | Tak |
| Kolor podświetlenia | Wielokolorowy |
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 10 m |
| Źródło zasilania | Baterie/Przewód |
| Ładowanie akumulatora | Tak |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Pojemność baterii | 500 mAh |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 420 h |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 65 °C |
| Szerokość produktu | 62 mm |
| Głębokość produktu | 125 mm |
| Wysokość produktu | 37,5 mm |
| Waga produktu | 90 g |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wskaźnik niskiego poziomu naładowania akumulatora | Tak |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 12 miesięcy |
| Stan produktu | Nowy |
DELL Keyboard : US-Euro KB216 Quietkey USB White
DELL MYSZ BEZPRZEWODOWA - WM126
Dell Bluetooth Travel Mouse MS700
Dell Klawiatura bezprzewodowa Alienware Pro US QWERTY Dark
Dell Laser Wired Mouse MS3220 Black