Plecak HP Laptop Backpack do notebooka 15,6" czarny 9W0Z7AA
Producent: HP
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Nazwa koloru | Black; Gray |
| Kompatybilność | Pasuje do większości laptopów z ekranem o przekątnej do 15,6″. |
| Maksymalna wielkość ekranu | 39,6 cm (15.6") |
| Typ obudowy | Plecak |
| Materiały | Pianka, Poliester |
| Główny kolor produktu | Czarny, Szary |
| Kompatybilność z marką | Uniwersalne |
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporny |
| Segment HP | Dom |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | Forest Stewardship Council (FSC) |
| Szerokość produktu | 305 mm |
| Głębokość produktu | 110 mm |
| Wysokość produktu | 440 mm |
| Waga produktu | 370 g |
| Wymiary komory na notebooka | 380 x 257 x 260 mm |
| Objętość | 16 l |
| Szerokość opakowania | 305 mm |
| Głębokość opakowania | 110 mm |
| Wysokość opakowania | 440 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 510 g |
| Zawartość opakowania | Plecak |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 20 szt. |
| Waga brutto palety | 164,4 kg |
| Kod unspsc | 53121706 |
| Wodoodporny | Tak |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 12 miesięcy |
| Stan produktu | Nowy |
| Nazwa | HP Inc. |
| Kraj | Hiszpania |
| Adres | HP REG 23010 |
| Kod pocztowy | 8028 |
| Miasto | Barcelona |
| reg@hp.com |
Dell EcoLoop Backpack 14-16 - CP3724
Torba ASUS Nereus notebook case 16" Briefcase Black 90-XB4000BA00010-
Torba do notebooka ASUS EOS 2 SHOULDER BAG 15,6" Grey
Dell EcoLoop Pro Slim Backpack 15 (460-BDQP)
Etui HP Reversible Protective Blue Laptop Sleeve do notebooka 14,1" czarno-niebieskie 2F1X4AA