Stacja dokująca ASUS USB-C Stand Dock DC310
Producent: Asus
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Interfejs hosta | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Zasilanie USB | Tak |
| Maksymalne zasilanie USB | 100 W |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Mikrofon | Nie |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s, 1000 Mbit/s, 100 Mbit/s |
| Funkcja Wake-On-LAN | Tak |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Szybkość przesyłania danych | 10 Gbit/s |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Maksymalna rodzielczość cyfrowa | 3840 x 2160 px |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 2 |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Kensington Lock | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Materiał obudowy | Plastik, Metal |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Zasilanie | 150 W |
| Napięcie operacyjne | 20 V |
| Prąd wyjściowy | 7,5 A |
| Długość kabla USB | 0,65 m |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Szerokość produktu | 334,9 mm |
| Głębokość produktu | 66,2 mm |
| Wysokość produktu | 29,6 mm |
| Waga produktu | 422 g |
| Ilość sztuk | 1 |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
| Nazwa | ASUSTeK Computer Inc. |
| Kraj | Tajwan |
| Adres | 1F.,No.15,Llde Rd. |
| Kod pocztowy | 112 |
| Miasto | Beitou Dist,Taipei City |
| https://www.asus.com/support/Product/ContactUs/Services/questionform/?lang=en&utm_source=asus-qr&utm_medium=referral&utm_campaign=7513-20240529 |
| Nazwa | ASUS COMPUTER GmbH |
| Kraj | Niemcy |
| Adres | Harkort Str. 21-23 |
| Kod pocztowy | 40880 |
| Miasto | Ratingen |
| https://www.asus.com/support/Product/ContactUs/Services/questionform/?lang=en&utm_source=asus-qr&utm_medium=referral&utm_campaign=7513-20240529 |
ASUS SimPro Dock 2 USB-C 180W Thunderbolt 3 Czarna
ASUS DC500 Triple 4K Thunderbolt™4 Dock 150Watt
ASUS SimPro Dock 2 USB-C 180W Thunderbolt 3 Czarna
Stacja dokująca ASUS Master Thunderbolt 5 Dock DC510
Stacja dokująca ASUS Triple Display USB-C Dock Duo DC301