1.pl - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Laptopy
Laptopy gamingowe
Laptopy biznesowe
Akcesoria
(+1) miesiąc gwarancji więcej
(+1) 16 dni na zwrot
(+1) reklamacja w 13 dni
(+1) dark mode
(+1) dzień na odstąpienie
(+1) live chat

Formy płatności

Przelew online

Przelew online to szybki, wygodny i całkowicie bezpieczny sposób płatności dla posiadaczy kont obsługujących płatności elektroniczne. Transakcje obsługiwane przez usługę internetową PayU. Wszystkie informacje podawane w czasie dokonywania płatności są zakodowane i bezpieczne dzięki zastosowaniu protokołu SSL. Więcej na temat bezpieczeństwa znajdziesz na stronie https://www.payu.pl/

Przelew bankowy

Przelew jest to standardowa wpłata na numer konta bankowego. Czas realizacji zamówienia liczony jest od momentu zaksięgowanie wpłaty. Moment wpłaty jest zależny od sesji w banku. Standardowy przelew dociera do nas w czasie 12-48 godzin. Wpłaty dokonane na poczcie pojawiają się na koncie po upływie kliku dni.

Raty

Raty przez Internet
Wybierając tę opcję, po złożeniu zamówienia następuje przekierowanie na bezpieczną stronę banku, na której to należy uzupełnić wymagane pola.

UWAGA: Sklep 1.pl nie otrzymuje, ani nie ma wglądu w dane osobowe umieszczane we wniosku ratalnym wysyłanym do Santander. Dane te objęte są rygorystyczną tajemnicą bankową. Dokładny opis składania wniosku kredytowego przez Internet znajduje się tutaj.

 

UWAGA: ACTION SPÓŁKA AKCYJNA oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług. Dokładny opis składania wniosku kredytowego przez Internet znajduje się tutaj.

Kup teraz, zapłać później

PayPo oraz Twisto to formy przelewu online, dzięki którym można zapłacić za zakupy nawet za 30 dni bez dodatkowych kosztów. W przypadku, jeśli ten czas okaże się zbyt krótki, spłatę należności można rozłożyć na wygodne raty. Kliknij w nazwę formy przelewu, aby dowiedzieć się więcej.

Pobranie

Wybierając sposób płatności za pobraniem, za zamówione towary zapłacisz gotówką przy odbiorze przesyłki bezpośrednio kurierowi.
Koszt pobrania wynosi 7 zł i naliczy się automatycznie do zamówienia po wybraniu tej opcji.

Ta forma płatności jest dostępna dla wartości zamówienia do 5000 zł. 

Uwagi

Wybór pomiędzy powyższymi formami płatności może być ograniczony z uwagi na obowiązujące przepisy prawa (w szczególności ograniczające wysokość dokonywanych wpłat lub wymagające identyfikacji składającego zlecenie płatnicze). O każdym takim ograniczeniu informujemy w trakcie składania zamówienia.