1.pl - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Laptopy
Laptopy gamingowe
Laptopy biznesowe
Akcesoria
(+1) miesiąc gwarancji więcej
(+1) 16 dni na zwrot
(+1) reklamacja w 13 dni
(+1) dark mode
(+1) dzień na odstąpienie
(+1) live chat

Gwarancja 1.pl

Gwarancja Producenta

Wszystkie towary znajdujące się w Sklepie internetowym 1.pl objęte są gwarancją Producenta (o ile Producent gwarancji udziela), której treść załączona jest każdorazowo do dostarczonego/odebranego osobiście towaru oraz jest udostępniona na kartach produktów na stronie internetowej Sklepu internetowego.

Wyjątek stanowią produkty z oznaczeniem stanu: NOWY/ Repack. Te produkty nie posiadają gwarancji producenta.

 Gwarancja +1

Po upływie gwarancji producenta, ACTION udziela dodatkowego 1 (jednego) miesiąca gwarancji własnej. Warunki gwarancji ACTION odpowiadają warunkom gwarancji oferowanej przez producenta z wyłączeniem okresu jej trwania. Bieg gwarancji ACTION rozpoczyna się w ostatnim dniu gwarancji producenta i upływa po okresie miesiąca. Klienci zainteresowani skorzystaniem z gwarancji ACTION powinni dostarczyć towar na adres ACTION – Dział Reklamacji Zamienie, ul. Dawidowska 10, 05-500 Piaseczno z dopiskiem: „1.pl Gwarancja dodatkowa”. Sklep internetowy obowiązany jest do dostarczania rzeczy bez wad.

Produkty z oznaczeniem stanu: NOWY/ Repack są objęte gwarancją sklepu. Dokładny okres przydzielonej gwarancji umieszcony jest na karcie produktu w specyfikacji. 

 

Każdy produkt objęty gwarancją sklepu oznaczony jest powyższym certyfikatem na karcie produktu.