Apple Pencil (USB-C)
Producent: Apple
| Kompatybilność | |
| Kompatybilność urządzenia | Tablet |
| Kompatybilność z marką | Apple |
| Kolor produktu | Biały |
| Bluetooth | Tak |
| Waga produktu | 20,5 g |
| Szerokość produktu | 8,9 mm |
| Głębokość produktu | 8,9 mm |
| Wysokość produktu | 155 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 12 miesięcy |
| Stan produktu | Nowy |