Dell 65W AC Adapter (450-ABFS)
Producent: Dell
| Przeznaczenie | Laptop |
| Typ zasilacza | Wewnętrzna |
| Moc rzeczywista | 65 W |
| Kolor produktu | Czarny |
| Długość kabla | 1 m |
| Waga produktu | 230 g |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85044095 |
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy zasilacza., Chronić przed wilgocią., Nie wolno wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 12 miesięcy |
| Stan produktu | Nowy |
Zasilacz Dell 330W 7.4mm GaNSFF AC Adapter with 1m
Dell Zasilacz samochodowy/samolotowy 90W 450-15098
Lenovo 45 W AC Adapter 1.7 mm, 20 V GX20L23043
Lenovo Lenovo GaN Nano 65W Adapter 40AWGN65EU
Zasilacz Dell 130W 7.4mm E4 ACAdapter (3-pin) with 2MEuropean Power Cord(Kit)