DELL Laser Wired Mouse MS3220 Gray
Producent: Dell
| Przeznaczenie | Biuro |
| Interfejs urządzenia | USB Typu-A |
| Technologia wykrywania ruchu | Laser |
| Rodzaj przycisków | Wciskane przyciski |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Liczba przycisków | 5 |
| Rozdzielczość ruchu | 3200 DPI |
| Regulowana rozdzielczość ruchu | Tak |
| Liczba trybów rodzielczości ruchu | 4 |
| Programowalne przyciski myszy | Tak |
| Liczba przycisków programowalnych | 3200 |
| Liczba kółek przewijania myszy | 1 |
| Przyspieszenie (max) | 4 G |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 2 ms |
| Układ | Oburęczny |
| Kolor produktu | Szary |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Źródło zasilania | Kabel |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | ChromeOS |
| Szerokość produktu | 62,9 mm |
| Głębokość produktu | 115,3 mm |
| Wysokość produktu | 38,9 mm |
| Waga produktu | 98 g |
| Ilość | 1 |
| Szerokość opakowania | 91 mm |
| Wysokość opakowania | 142 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 142 g |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 12 miesięcy |
| Stan produktu | Nowy |
Mysz bezprzewodowa Dell Alienware Tri-Mode do gier
DELL Keyboard : US-Euro KB216 Quietkey USB White
DELL MYSZ BEZPRZEWODOWA - WM126
Dell Bluetooth Travel Mouse MS700
Dell Klawiatura bezprzewodowa Alienware Pro US QWERTY Dark