Dell Torba EcoLoop Pro Sleeve 15-16 CV5623
Producent: Dell
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Maksymalna wielkość ekranu | 40,6 cm (16") |
| Typ obudowy | Etui kieszeniowe |
| Materiały | Tkanina, Plastik |
| Główny kolor produktu | Czarny |
| Ilość przegród/komór | 1 |
| Kompatybilność z marką | Dell |
| Przednia kieszeń | Tak |
| Kieszenie zewnętrzne | Kieszeń przednia |
| Ilość przednich kieszeniach | 1 |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Pasek na ramię | Tak |
| Odłączany pasek na ramię | Tak |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na uderzenia, Odporny na zadrapania, Wodoodporny |
| Wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu | Tak |
| Do produkcji użyto materiałów pochodzących z recyklingu | Tworzywo sztuczne pochodzące z recyklingu |
| Całkowita ilość materiałów pochodzących z recyklingu użytych do produkcji | 100% |
| Typ zamknięcia | Zamek błyskawiczny |
| Ilość | 1 |
| Certyfikaty | OceanCycle |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | Ocean Bound Plastic (OBP) |
| Szerokość produktu | 380 mm |
| Głębokość produktu | 30 mm |
| Wysokość produktu | 265 mm |
| Waga produktu | 410 g |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 12 miesięcy |
| Stan produktu | Nowy |
Dell EcoLoop Pro Slim Backpack 15 (460-BDQP)
Plecak HP Laptop Backpack do notebooka 15,6" czarny 9W0Z7AA
Torba HP Prelude Pro Recycled do notebooka 17.3" 3E2P1AA Czarna
Dell Torba EcoLoop Pro Sleeve 15-16 CV5623
Etui HP Reversible Protective Blue Laptop Sleeve do notebooka 14,1" czarno-niebieskie 2F1X4AA