Filtr prywatyzujący Kensington 15.6" 16:9 2-stronny 626470
Producent: Kensington
| Maksymalna wielkość ekranu | 39,6 cm (15.6") |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Model | Bezramkowy filtr prywatności na wyswietlacz |
| Kolor filtra | Czarny |
| Materiały | Poli(tereftalan etylenu) (PET) |
| Funkcje filtrowania wyświetlacza | Anty odblaskowe, Antyrefleksyjny, Prywatność |
| Obsługiwane typy wyświetlaczy | LCD |
| Format obrazu | 16:9 |
| Transmisja światła | 63% |
| Redukcja olśnienia (max) | 45,2% |
| Format ekranu | Szerokoekranowy |
| Łatwy w użyciu | Tak |
| Odporny na odciski palców | Tak |
| Szerokość produktu | 345 mm |
| Wysokość produktu | 194 mm |
| Głębokość produktu | 0,23 mm |
| Waga produktu | 30 g |
| Szerokość opakowania | 270 mm |
| Głębokość opakowania | 5 mm |
| Wysokość opakowania | 445 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 210 g |
| Certyfikaty | REACH, RoHS |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85299097 |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
Dell Slim DW316 - napęd DVD±RW (±R DL) / DVD-RAM - USB 2.0 - zewnętrzny
Acer Notebook Stand GP.OTH11.02X
Dell Slim DW316 - napęd DVD±RW (±R DL) / DVD-RAM - USB 2.0 - zewnętrzny
Lenovo Slim DVD Burner DB665 888015471
Lenovo ThinkPad Quectel WWAN Module