HP 280 Silent Wireless Mouse
Producent: HP
| Przeznaczenie | Biuro |
| Interfejs urządzenia | RF Wireless |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczny |
| Rodzaj przycisków | Wciskane przyciski |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Liczba kółek przewijania myszy | 1 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor powierzchni | Jednolity |
| Źródło zasilania | Baterie |
| Szerokość produktu | 110 mm |
| Głębokość produktu | 71 mm |
| Wysokość produktu | 40 mm |
| Waga produktu | 70 g |
| Odbiornik dołączony | Tak |
| Interfejs odbiornika bezprzewodowego | USB Typu-A |
| Ilość | 1 |
| Szerokość opakowania | 110 mm |
| Wysokość opakowania | 50 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 140 g |
| Ostrzeżenia | Produkt należy chronić przed wilgocią., Przechowywać z dala od źródeł ciepła., Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych. |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 1.pl 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
| Nazwa | HP Inc. |
| Kraj | Hiszpania |
| Adres | HP REG 23010 |
| Kod pocztowy | 8028 |
| Miasto | Barcelona |
| reg@hp.com |
Klawiatura HP 150 Wired Keyboard przewodowa czarna 664R5AA
MYSZ optyczna HP 430 Multi-Device bezprzewodowa 3B4Q2AA Czarna
Zestaw klawiatura + mysz HP 330 Wireless Mouse and Keyboard Combo czarne 2V9E6AA
HP Mysz bezprzewodowa 435 Multi-Device 3B4Q5UT
Zestaw klawiatura + mysz HP 230 Wireless Mouse and Keyboard Combo bezprzewodowe białe 3L1F0AA