HP 290 Pro SFF G9 i5-14500 32GB DDR4 SSD1TB Intel UHD DVD W11Pro 3Y Onsite
Producent: HP
| Producent procesora | Intel |
| Typ procesora | Intel® Core™ i5 |
| Generacja procesora | Intel Core i5-14xxx |
| Model procesora | i5-14500 |
| Liczba rdzeni procesora | 14 |
| Liczba wątków | 20 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 5 GHz |
| Wydajne rdzenie | 6 |
| Efektywne rdzenie | 8 |
| Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo | 5 GHz |
| Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo | 3,7 GHz |
| Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności | 2,6 GHz |
| Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności | 1,9 GHz |
| Cache procesora | 24 MB |
| Typ pamięci procesora | L3 |
| Podstawowa moc procesora | 65 W |
| Maksymalna moc turbo | 154 W |
| Pamięć RAM | 32 GB |
| Maksymalna pojemność pamięci | 64 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Układ pamięci | 1 x 32 GB |
| Gniazda pamięci | DIMM x 2 |
| Prędkość zegara pamięci | 2933 MHz |
| Całkowita pojemność dysków | 1 TB |
| Nośniki | SSD |
| Napęd optyczny | DVD±RW |
| Liczba zainstalowanych dysków | 1 |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 1 TB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Pojemność pamięci SSD | 1 TB |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express |
| NVMe | Tak |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Producent wbudowanego procesora graficznego | Intel |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel UHD Graphics 770 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Producent karty WLAN | Realtek |
| Model kontrolera WLAN | Realtek RTL8852BE |
| Typ anteny | 2x2 |
| Bluetooth | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Liczba portów USB 2.0 | 4 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 4 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wyjście liniowe | Tak |
| Wejście liniowe | Tak |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Szeregowe porty komunikacyjne | 1 |
| Gniazda PCI Express x1 (Gen 3.x) | 1 |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 4.x) | 1 |
| Obudowa | SFF |
| Ilość zatok 3.5" | 1 |
| Kensington Lock | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rok wprowadzenia | 2024 |
| Pozycjonowanie na rynku | Sprawdzona produktywność |
| Układ płyty głównej | Intel H670 |
| Układ audio | Realtek ALC3867 |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Rodzaj ochrony hasłem | BIOS, Zasilanie włączone, Użytkownik |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Wersja TPM | 2.0 |
| Typ produktu | PC |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
| Oprogramowanie przed instalacją | HP PC Hardware Diagnostics UEFI; HP Support Assistant; HP JumpStarts; HP Cloud Recovery |
| HP JumpStart | Tak |
| HP Support Assistant | Tak |
| HP Security tools | Obsługa układowego modułu Trusted Platform Module (TPM) |
| HP Software provided | HP Audio Switch; HP Documentation; HP Setup Integrated OOBE Win10; HP Support Assistant; HP System Event Utility |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 884962894521, 884962894507, 884962894514, 884962894491 |
| Segment HP | Biznes |
| Zasilanie | 180 W |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR |
| Zrównoważone technologie i materiały | 60% plastiku pokonsumenckiego z recyklingu; Opakowanie nadaje się do recyklingu |
| Szerokość produktu | 95 mm |
| Głębokość produktu | 303 mm |
| Wysokość produktu | 270 mm |
| Waga produktu | 4,2 kg |
| Szerokość opakowania | 196 mm |
| Głębokość opakowania | 498 mm |
| Wysokość opakowania | 346 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 6 kg |
| Dołączony wyświetlacz | Nie |
| Dołączona myszka | Tak |
| Klawiatura w zestawie | Tak |
| Możliwość podłączenia klawiatury | Przewodowa |
| Adres URL Ogólnego rozporządzenia o bezpieczeństwie produktów (GPSR) | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 36 miesięcy |
| Stan produktu | Nowy |
| Kod producenta | A54Y8ET |
| Nazwa | HP Inc. |
| Kraj | Hiszpania |
| Adres | HP REG 23010 |
| Kod pocztowy | 8028 |
| Miasto | Barcelona |
| reg@hp.com |