HP PLECAK Renew Business do notebooka 17.3", 500S6AA, czarny
Producent: HP
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Maksymalna wielkość ekranu | 43,9 cm (17.3") |
| Typ obudowy | Plecak |
| Materiały | Plastik |
| Główny kolor produktu | Czarny |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Szerokość produktu | 320 mm |
| Głębokość produktu | 470 mm |
| Wysokość produktu | 140 mm |
| Waga produktu | 740 g |
| Szerokość opakowania | 320 mm |
| Głębokość opakowania | 470 mm |
| Wysokość opakowania | 140 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 790 g |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 12 miesięcy |
| Stan produktu | Nowy |
| Nazwa | HP Inc. |
| Kraj | Hiszpania |
| Adres | HP REG 23010 |
| Kod pocztowy | 8028 |
| Miasto | Barcelona |
| reg@hp.com |
Dell EcoLoop Pro Slim Backpack 15 (460-BDQP)
Plecak HP Laptop Backpack do notebooka 15,6" czarny 9W0Z7AA
Torba HP Prelude Pro Recycled do notebooka 17.3" 3E2P1AA Czarna
Dell Torba EcoLoop Pro Sleeve 15-16 CV5623
Etui HP Reversible Protective Blue Laptop Sleeve do notebooka 14,1" czarno-niebieskie 2F1X4AA