Lenovo D24-40 23.8" FHD 7ms 70Hz 250nits Raven Black
Producent: Lenovo
| Przekątna ekranu | 23,8" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Typ HD | Full HD |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Typ matrycy | VA |
| Typ podświetlacza | W-LED |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 250 cd/m² |
| Ekran matowy | Tak |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 3000:1 |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 3000000:1 |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 75 Hz |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Rozmiar plamki | 0,274 x 0,274 mm |
| Głębia kolorów | 8 bit |
| Przestrzeń barw RGB | NTSC |
| Paleta barw | 72% |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 103,2% |
| AMD FreeSync | Tak |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync |
| System operacyjny | Support Windows 10, Windows 11 |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Wbudowany mikrofon | Nie |
| Pozycjonowanie na rynku | Biznes |
| Kolor produktu | Czarny |
| Nazwa koloru | Raven black |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| HDMI | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Standard VESA | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Kensington Lock | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 22° |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 42,3 kWh |
| Pobór mocy | 16 W |
| Pobór mocy (max) | 23 W |
| Tryb wyłączenia | 0,5 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | D |
| Podstawa dołączona | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny, HDMI |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 539,4 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 209,5 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 412,7 mm |
| Waga (z podstawą) | 3,3 kg |
| Szerokość (bez podstawy) | 539,4 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 52,2 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 325,4 mm |
| Waga (bez podstawy) | 2,8 kg |
| Szerokość ramki (bok) | 1,8 mm |
| Szerokość ramki (góra) | 1,8 mm |
| Szerokość ramki (dół) | 2,18 cm |
| Szerokość opakowania | 633 mm |
| Głębokość opakowania | 124 mm |
| Wysokość opakowania | 412 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 4,6 kg |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Ostrzeżenia | Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania., Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia., Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 36 miesięcy |
| Stan produktu | Nowy |