Lenovo Idea Tab Pro MediaTek 8300 12.7"Touch 3K LTPS 400nits Glossy 144Hz 8/128GB ARM G615 Seafoam Green + Pen
Producent: Lenovo
| Przekątna ekranu | 32,3 cm (12.7") |
| Rozdzielczość | 2944 x 1840 px |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 144 Hz |
| Typ matrycy | LTPS |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Ekran matowy | Nie |
| Typ HD | 3K |
| Natywna proporcja obrazu | 16:10 |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Producent procesora | MediaTek |
| Typ procesora | Mediatek |
| Model procesora | Dimensity 8300 |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 3,35 GHz |
| Cache procesora | 4 MB |
| Typ pamięci procesora | L3 |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Typ pamięci RAM | LPDDR5x-SDRAM |
| Pamięć wbudowana | 128 GB |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 1 TB |
| Rodzina adaptera graficznego | ARM |
| Karta graficzna | Mali-G615 MC5 |
| Ilość wbudowanych głośników | 4 |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 2 |
| Producent głośników | JBL |
| Technologia dolby | Dolby Atmos |
| Typ aparatu tylnego | Pojedynczy obiektyw |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 13 Mpix |
| Przednia kamera | Tak |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 8 Mpix |
| Generacja sieci mobilnej | Nieobsługiwany |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Bluetooth | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Typ karty SIM | Nie |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Nie |
| Typ złącza dokowania | Lenovo Pogo Pin |
| Nazwa koloru | Seafoam Green |
| Rodzaj urządzenia | Tablet przenośny |
| Układ | Ciemnopopielaty |
| Kolor produktu | Zielony |
| GLONASS | Tak |
| GPS | Tak |
| Galileo | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| Żyroskop | Tak |
| Czujnik Halla | Tak |
| Wsparcie aplikacji Google | Gmail, Google Chrome, Google Docs, Google Drive, Google Duo, Google Kids Space, Google Maps, Google Music, Google Photos, Google Play, Google Sheets, YouTube |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Rozpoznawanie twarzy | Tak |
| Platforma | Android |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 14 |
| Dołączony akumulator | Tak |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Pojemność baterii | 10200 mAh |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Maksymalny czas odtwarzania wideo | 11 h |
| Klasa wydajności energetycznej | F |
| Maksymalna moc ładowania | 45 W |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Zasilanie USB | Tak |
| Szerokość produktu | 291,8 mm |
| Głębokość produktu | 6,9 mm |
| Wysokość produktu | 189,1 mm |
| Waga produktu | 620 g |
| Rysik | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Kabel USB typu C | Tak |
| Instrukcja obsługi | Tak |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Ostrzeżenia | Nie wystawiać na działanie wysokich temperatur., Unikać kontaktu z cieczą., Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami o odpadach elektronicznych. |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |