Lenovo Mysz bezprzewodowa Go USB-C 4Y51C21216
Producent: Lenovo
| Przeznaczenie | Biuro |
| Interfejs urządzenia | RF Wireless |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczny |
| Rozdzielczość ruchu | 2400 DPI |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Liczba przycisków | 5 |
| Układ | Oburęczny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Długość kabla | 0,5 m |
| Źródło zasilania | Baterie |
| Ładowanie akumulatora | Nie |
| Żywotność baterii | 3 mies. |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 95% |
| Szerokość produktu | 59 mm |
| Głębokość produktu | 101 mm |
| Wysokość produktu | 34 mm |
| Waga produktu | 71 g |
| Waga odbiornika | 1,5 g |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość opakowania | 101 mm |
| Wysokość opakowania | 154 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 230 g |
| Odbiornik dołączony | Tak |
| Interfejs odbiornika bezprzewodowego | USB Type-C |
| Typ odbiornika | Odbiornik nano |
| Certyfikaty zgodności | CE, REACH, RoHS |
| Ostrzeżenia | Produkt należy chronić przed wilgocią., Przechowywać z dala od źródeł ciepła., Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych. |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 12 miesięcy |
| Stan produktu | Nowy |
Lenovo 400 USB-C Black GY51D20875
Lenovo 400 Wireless Mouse
Lenovo 120 Wired Mouse GY51L52636
Lenovo 160 Wired Combo GX31L52655
Lenovo 310 USB-A Wired Combo US English GX31R09775