Lenovo Tab M10 (3rd Gen) Unisoc T610 10.1" WUXGA IPS 320nits 4/64GB ARM Mali-G52 Android Storm Grey
Producent: Lenovo
| Przekątna ekranu | 10,1" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 px |
| Typ matrycy | IPS |
| Jasność | 320 cd/m² |
| Producent procesora | Unisoc |
| Model procesora | T610 |
| Taktowanie procesora | 1,8 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| Typ pamięci RAM | LPDDR4x-SDRAM |
| Maksymalna pojemność pamięci | 4 GB |
| Pamięć wbudowana | 64 GB |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 128 GB |
| Nośniki | eMMC |
| Rodzina adaptera graficznego | ARM |
| Karta graficzna | Mali-G52 MP2 |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| System dźwięku | Dolby Atmos |
| Typ aparatu tylnego | Pojedynczy obiektyw |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 8 Mpix |
| Przednia kamera | Tak |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 5 Mpix |
| Bluetooth | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ilość portów USB 2.0 typu C | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Nazwa koloru | Storm Grey |
| Rodzaj urządzenia | Tablet przenośny |
| Układ | Ciemnopopielaty |
| Kolor produktu | Szary |
| Akcelerometr | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Platforma | Android |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 11 |
| Dołączony akumulator | Tak |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Pojemność baterii | 5000 mAh |
| Czas ładowania | 3,5 h |
| Czas gotowości | 672 h |
| Maksymalny czas odtwarzania wideo | 10 h |
| Czas odtwarzania muzyki | 64 h |
| Czas przeglądania (Wi-Fi) | 9 h |
| Napięcie wyjściowe adaptera AC | 5 V |
| Prąd wyjściowy adaptera AC | 2 A |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR, RoHS |
| Szerokość produktu | 239,8 mm |
| Głębokość produktu | 158,6 mm |
| Wysokość produktu | 8,5 mm |
| Waga produktu | 460 g |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 3048 m |
| Ostrzeżenia | Nie wystawiać na działanie wysokich temperatur., Unikać kontaktu z cieczą., Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami o odpadach elektronicznych. |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 1.pl 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |