Lenovo ThinkPad Essential 15.6in Messenger
Producent: Lenovo
| Kolor powierzchni | Jednolity |
| Maksymalna wielkość ekranu | 39,6 cm (15.6") |
| Typ obudowy | Obudowa na messenger |
| Materiały | Poliester |
| Główny kolor produktu | Czarny |
| Kompatybilność z marką | Dowolna marka |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Pasek na ramię | Tak |
| Ilość | 1 |
| Szerokość produktu | 400 mm |
| Głębokość produktu | 64 mm |
| Wysokość produktu | 280 mm |
| Waga produktu | 820 g |
| Wymiary komory na notebooka | 375 x 260 x 39 mm |
| Szerokość opakowania | 406 mm |
| Głębokość opakowania | 64 mm |
| Wysokość opakowania | 280 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 850 g |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 12 miesięcy |
| Stan produktu | Nowy |
HP Torba na laptopa modułowa 15.6 9J498AA
Dell EcoLoop Pro Slim Backpack 15 (460-BDQP)
Plecak HP Laptop Backpack do notebooka 15,6" czarny 9W0Z7AA
Dell EcoLoop Backpack 14-16 - CP3724
Dell Torba EcoLoop Pro Sleeve 15-16 CV5623