Lenovo ThinkPad USB-C Wired Compact (4Y51D20850)
Producent: Lenovo
| Przeznaczenie | Biuro |
| Interfejs urządzenia | USB Type-C |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczny |
| Rodzaj przycisków | Wciskane przyciski |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Liczba przycisków | 4 |
| Rozdzielczość ruchu | 2400 DPI |
| Regulowana rozdzielczość ruchu | Tak |
| Liczba trybów rodzielczości ruchu | 3 |
| Liczba kółek przewijania myszy | 1 |
| Układ | Oburęczny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Długość kabla | 2 m |
| Źródło zasilania | Kabel |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 20 - 95 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 95% |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | ChromeOS |
| Szerokość produktu | 58 mm |
| Głębokość produktu | 100 mm |
| Wysokość produktu | 35 mm |
| Waga produktu | 79,5 g |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Ilość | 1 |
| Szerokość opakowania | 141 mm |
| Wysokość opakowania | 47 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 146 g |
| Ostrzeżenia | Produkt należy chronić przed wilgocią., Przechowywać z dala od źródeł ciepła., Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych. |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 12 miesięcy |
| Stan produktu | Nowy |
Lenovo 400 USB-C Black GY51D20875
Klawiatura Lenovo Self-Charging Bluetooth Keyboard 4Y41R69494
Lenovo 120 Wired Mouse GY51L52636
Lenovo 150 Wireless Mouse
Lenovo 300 USB Combo Keyboard & Mouse - US English GX30M39606