Lenovo Torba ThinkPad Essential Plus 16 Topload (Eco) 4X41C12469
Producent: Lenovo
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Kompatybilność | ThinkPad Essential |
| Maksymalna wielkość ekranu | 40,6 cm (16") |
| Typ obudowy | Torba ładowana od góry |
| Materiały | Poliester, Polichlorek winylu (PVC) |
| Główny kolor produktu | Czarny |
| Kompatybilność z marką | Lenovo |
| Przednia kieszeń | Tak |
| Kieszenie zewnętrzne | Kieszeń przednia |
| Ilość | 1 |
| Szerokość produktu | 380,6 mm |
| Głębokość produktu | 262 mm |
| Wysokość produktu | 33,9 mm |
| Waga produktu | 480 g |
| Szerokość opakowania | 405 mm |
| Głębokość opakowania | 65 mm |
| Wysokość opakowania | 290 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 680 g |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 12 miesięcy |
| Stan produktu | Nowy |
Dell EcoLoop Backpack 14-16 - CP3724
Torba ASUS Nereus notebook case 16" Briefcase Black 90-XB4000BA00010-
Torba do notebooka ASUS EOS 2 SHOULDER BAG 15,6" Grey
Dell EcoLoop Pro Slim Backpack 15 (460-BDQP)
Etui HP Reversible Protective Blue Laptop Sleeve do notebooka 14,1" czarno-niebieskie 2F1X4AA