MONITOR GIGABYTE LED 27" M27U-EK 160Hz
Producent: Gigabyte
| Przekątna ekranu | 27" |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Typ matrycy | IPS |
| Typ podświetlacza | Edge LED |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 400 cd/m² |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 1 ms |
| Ekran matowy | Tak |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000:1 |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 160 Hz |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Kolory wyświetlacza | 1.07 biliona kolorów |
| Rozmiar plamki | 0,16 x 0,16 mm |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 59,6 cm |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 33,5 cm |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range (HDR) 600 |
| Przestrzeń barw RGB | DCI-P3 |
| Paleta barw | 95% |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 129% |
| Specyficzne technologie | Black Equalizer, Crosshair |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| Wsparcie HBR3 | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Ilość głośników | 2 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 6 W |
| Pozycjonowanie na rynku | Gaming |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor nóżek | Czarny |
| Wbudowany USB hub | Tak |
| Ilość portów upstream | 1 |
| Ilość portów USB Typu A downstream | 3 |
| HDMI | Tak |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Standard VESA | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Kensington Lock | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Regulacja wysokości | 13 cm |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 20° |
| Pobór mocy | 27,6 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | F |
| Podstawa dołączona | Tak |
| Przewody | DisplayPort, HDMI, Zasilanie, USB |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 615,7 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 193,6 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 517,6 mm |
| Waga (z podstawą) | 6,48 kg |
| Szerokość (bez podstawy) | 615,7 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 60,3 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 371,1 mm |
| Waga (bez podstawy) | 4,56 kg |
| Szerokość opakowania | 939 mm |
| Głębokość opakowania | 167 mm |
| Wysokość opakowania | 490 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 9,9 kg |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Ostrzeżenia | Nie wystawiaj na działanie wody lub nadmiernej wilgoci., Unikaj bezpośredniego kontaktu z płynami., Monitor zawiera materiały, które mogą być szkodliwe dla środowiska, należy postępować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji urządzeń elektronicznych. |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 36 miesięcy |
| Stan produktu | Nowy |