MONITOR GIGABYTE LED 32" M32QC-EK 165Hz
Producent: Gigabyte
| Przekątna ekranu | 31,5" |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 px |
| Typ HD | Quad HD |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Typ matrycy | VA |
| Typ podświetlacza | Edge LED |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 350 cd/m² |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 1 ms |
| Ekran matowy | Tak |
| Kształt ekranu | Zakrzywiony |
| Klasyfikacja krzywizny ekranu | 1500R |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 2560 x 1440 |
| Format obrazu | 16:9 |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 3000:1 |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 165 Hz |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Rozmiar plamki | 0,2724 x 0,2724 mm |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 69,7 cm |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 39,2 cm |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range (HDR) 400 |
| Głębia kolorów | 8 bit |
| Przestrzeń barw RGB | DCI-P3 |
| Paleta barw | 94% |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 123% |
| AMD FreeSync | Tak |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium Pro |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Pozycjonowanie na rynku | Gaming |
| Kolor produktu | Czarny |
| Odłączana podstawa | Tak |
| Kolor nóżek | Czarny |
| Wbudowany USB hub | Tak |
| Wersja USB hub | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Rodzaj portuUSB upstream | USB Typu B |
| Ilość portów upstream | 2 |
| Liczba portów USB Typu-B (ilość) | 1 |
| Liczba portów USB Typu-C upstream (ilość) | 1 |
| Ilość portów USB Typu A downstream | 2 |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Maksymalne zasilanie USB | 18 W |
| HDMI | Tak |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wersja DisplayPort | 1.2 |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Standard VESA | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Kensington Lock | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Regulacja wysokości | 10 cm |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 20° |
| OSD | Tak |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Pobór mocy | 90 W |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Zużycie energii w trybie energooszczędnym | 0,5 W |
| Prąd wejściowy | 4.74 A |
| Napięcie wyjściowe adaptera AC | 19 V |
| Typ zasilacza | Zewnętrzny |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | F |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 33 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 64 kWh |
| Podstawa dołączona | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny, DisplayPort, HDMI, USB |
| Zasilacz w zestawie | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 710,5 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 234,8 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 552,2 mm |
| Waga (z podstawą) | 7,8 kg |
| Szerokość (bez podstawy) | 710,5 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 102,8 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 423,3 mm |
| Waga (bez podstawy) | 5,5 kg |
| Szerokość opakowania | 860 mm |
| Głębokość opakowania | 190 mm |
| Wysokość opakowania | 555 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 11,2 kg |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Funkcje regulowane | OSD SidekickAim Stabilizer SyncBlack EqualizerDashboardCrosshairTimerCounterPiP/PbPEagle EyeAuto-UpdateKVM6 Axis Color ControlSmart OD |
| Ostrzeżenia | Nie wystawiaj na działanie wody lub nadmiernej wilgoci., Unikaj bezpośredniego kontaktu z płynami., Monitor zawiera materiały, które mogą być szkodliwe dla środowiska, należy postępować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji urządzeń elektronicznych. |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 36 miesięcy |
| Stan produktu | Nowy |