Mysz Lenovo Go USB-C Wireless Mouse Storm Grey
Producent: Lenovo
| Przeznaczenie | Biuro |
| Interfejs urządzenia | RF Wireless |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczny |
| Rodzaj przycisków | Wciskane przyciski |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Liczba przycisków | 5 |
| Rozdzielczość ruchu | 2400 DPI |
| Regulowana rozdzielczość ruchu | Tak |
| Liczba trybów rodzielczości ruchu | 3 |
| Liczba przycisków programowalnych | 1 |
| Kierunki przewijania | Pionowy/Poziomy |
| Trwałość przycisków (milion kliknięć) | 3 |
| Układ | Oburęczny |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Kolor produktu | Szary |
| Kolor lasera | Niebieski |
| Źródło zasilania | Baterie |
| Ładowanie akumulatora | Tak |
| Typ portu ładowania | USB Type-C |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Szerokość produktu | 101 mm |
| Głębokość produktu | 59 mm |
| Wysokość produktu | 34 mm |
| Waga produktu | 71 g |
| Waga odbiornika | 1,5 g |
| Odbiornik dołączony | Tak |
| Interfejs odbiornika bezprzewodowego | USB Type-C |
| Typ odbiornika | Odbiornik nano |
| Odbiornik bezprzewodowy Unifying | Tak |
| Ilość | 1 |
| Szerokość opakowania | 154 mm |
| Wysokość opakowania | 55 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 230 g |
| Rodzaj opakowania | Zawieszane pudełko |
| Ostrzeżenia | Produkt należy chronić przed wilgocią., Przechowywać z dala od źródeł ciepła., Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych. |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 12 miesięcy |
| Stan produktu | Nowy |
Lenovo 400 USB-C Black GY51D20875
Lenovo 400 Wireless Mouse
Lenovo 120 Wired Mouse GY51L52636
Lenovo 160 Wired Combo GX31L52655
Lenovo 310 USB-A Wired Combo US English GX31R09775