Mysz Lenovo Legion M500 RGB Gaming Mouse Black
Producent: Lenovo
| Liczba kółek przewijania myszy | 1 |
| Kierunki przewijania | Pionowy |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Interfejs urządzenia | USB Typu-A |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczny |
| Rozdzielczość ruchu | 16000 DPI |
| Rodzaj przycisków | Wciskane przyciski |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Programowalne przyciski myszy | Tak |
| Liczba przycisków | 7 |
| Liczba przycisków programowalnych | 7 |
| Funkcje przycisków | Przełącznik DPI |
| Trwałość przycisków (milion kliknięć) | 50 |
| Regulowana rozdzielczość ruchu | Tak |
| Typ przetwornika obrazu | PMW 3389 |
| Układ | Praworęczny |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Podświetlenie | Tak |
| Kolor podświetlenia | Niebieski, Zielony, Czerwony |
| Liczba kolorów iluminacji | 16800000 |
| Długość kabla | 1,8 m |
| Regulowana waga | Tak |
| Wyważenie | 10 g |
| Źródło zasilania | Kabel |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10, Windows 7 |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 40 - 90% |
| Szerokość produktu | 41,7 mm |
| Głębokość produktu | 122 mm |
| Wysokość produktu | 74,6 mm |
| Waga produktu | 100 g |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość opakowania | 115 mm |
| Wysokość opakowania | 175 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 240 g |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Ostrzeżenia | Produkt należy chronić przed wilgocią., Przechowywać z dala od źródeł ciepła., Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych. |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 12 miesięcy |
| Stan produktu | Nowy |
Lenovo 400 USB-C Black GY51D20875
Lenovo 120 Wired Mouse GY51L52636
Lenovo 150 Wireless Mouse
Lenovo 160 Wired Combo GX31L52655
Lenovo 300 USB Combo Keyboard & Mouse - US English GX30M39606