Plecak Dell Ecoloop Urban Backpack 14-16 CP4523G
Producent: Dell
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Maksymalna wielkość ekranu | 38,1 cm (15") |
| Typ obudowy | Plecak |
| Materiały | Tkanina |
| Główny kolor produktu | Szary |
| Kompatybilność z marką | Dell |
| Kieszenie zewnętrzne | Kieszeń przednia, Kieszeń boczna |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporna |
| Szerokość produktu | 315 mm |
| Głębokość produktu | 170 mm |
| Wysokość produktu | 480 mm |
| Waga produktu | 540 g |
| Wymiary komory na notebooka | 400 x 270 x 25 mm |
| Objętość | 20 l |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Uchwyt(y) | Tak |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 12 miesięcy |
| Stan produktu | Nowy |
Torba do notebooka ASUS EOS 2 SHOULDER BAG 15,6" Grey
Dell EcoLoop Backpack 14-16 - CP3724
Dell EcoLoop Pro Slim Backpack 15 (460-BDQP)
Etui HP Reversible Protective Blue Laptop Sleeve do notebooka 14,1" czarno-niebieskie 2F1X4AA
Etui HP Reversible Protective Geo Laptop Sleeve do notebooka 14,1" czarno-szare 2F2L4AA