Plecak Lenovo 15.6” Laptop Everyday Backpack B515 Gray
Producent: Lenovo
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Maksymalna wielkość ekranu | 39,6 cm (15.6") |
| Typ obudowy | Plecak |
| Materiały | Poliester |
| Główny kolor produktu | Czarny, Szary |
| Kompatybilność z marką | Lenovo |
| Szerokość produktu | 325 mm |
| Głębokość produktu | 120 mm |
| Wysokość produktu | 440 mm |
| Waga produktu | 700 g |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 12 miesięcy |
| Stan produktu | Nowy |
Dell EcoLoop Backpack 14-16 - CP3724
Torba ASUS Nereus notebook case 16" Briefcase Black 90-XB4000BA00010-
Torba do notebooka ASUS EOS 2 SHOULDER BAG 15,6" Grey
Dell EcoLoop Pro Slim Backpack 15 (460-BDQP)
Etui HP Reversible Protective Blue Laptop Sleeve do notebooka 14,1" czarno-niebieskie 2F1X4AA