Samsung Galaxy Tab A9+ (X216) 5G 4/64GB Graphite
Producent: Samsung
| Przekątna ekranu | 11" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 px |
| Typ matrycy | TFT |
| Typ HD | WUXGA |
| Kolory wyświetlacza | 16 milionów kolorów |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 2,2 GHz |
| Taktowanie procesora | 1,8 GHz |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| Pamięć wbudowana | 64 GB |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 1 TB |
| Pamięć użytkownika | 44,8 GB |
| Ilość wbudowanych głośników | 4 |
| System dźwięku | Dolby Atmos |
| Moc głośnika | 1,2 W |
| Typ aparatu tylnego | Pojedynczy obiektyw |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 8 Mpix |
| Automatyczne ustawienie ostrości | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość filmu | 1920 x 1080 px |
| Tryby nagrywania wideo | 1080p |
| Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania | 1920x1080@30fps |
| Szybkość przechwytywania wideo | 30 fps |
| Przednia kamera | Tak |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 5 Mpix |
| Generacja sieci mobilnej | 5G |
| Łączność z siecią komórkową | Tak |
| Standardy 4G | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Standard 5G | Sub6 FDD, Sub6 TDD |
| Bluetooth | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.1 |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi Direct | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Rodzaj urządzenia | Tablet przenośny |
| Układ | Clamshell |
| Kolor produktu | Grafitowy |
| GLONASS | Tak |
| BeiDou | Tak |
| GPS | Tak |
| Galileo | Tak |
| System satelitarny Quasi-Zenith (QZSS) | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Żyroskop | Tak |
| Czujnik Halla | Tak |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| Platforma | Android |
| Dołączony akumulator | Tak |
| Pojemność baterii | 7040 mAh |
| Obsługiwane formaty audio | 3GA, AAC, AMR, AWB, FLAC, IMY, M4A, Mid, MIDI, MP3, MXMF, OGA, OGG, OTA, RTTTL, RTX, WAV, XMF |
| Obsługiwane formaty plików wideo | 3G2, 3GP, AVI, FLV, M4V, MKV, MP4, WEBM |
| Szerokość produktu | 257,1 mm |
| Głębokość produktu | 6,9 mm |
| Wysokość produktu | 168,7 mm |
| Waga produktu | 491 g |
| Ostrzeżenia | Nie wystawiać na działanie wysokich temperatur., Unikać kontaktu z cieczą., Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami o odpadach elektronicznych. |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 1.pl 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |