Stacja Dokująca Lenovo Go 130W Multi-Port Charger
Producent: Lenovo
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Liczba portów | 4 |
| Porty wyjścia USB A | 1 |
| Liczba portów USB Typu-C upstream (ilość) | 3 |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Kensington Lock | Nie |
| Standard VESA | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Szerokość produktu | 233 mm |
| Głębokość produktu | 143 mm |
| Wysokość produktu | 63 mm |
| Moc | 130 W |
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy urządzenia., Nie używać w wilgotnych warunkach., Nie blokować wentylacji urządzenia. |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 12 miesięcy |
| Stan produktu | Nowy |
Stacja dokująca Lenovo ThinkPad Universal USB-C 40AY0090EU
Stacja Dokująca Lenovo USB-C 7-in-1 Hub Iron Grey
Lenovo 150 USB-C Travel Dock (GX91M73946)
Lenovo ThinkPad Thunderbolt 4 Dock Workstation Dock
Lenovo ThinkPad Thunderbolt 4 Dock Workstation Dock