Stacja dokująca MSI Docking Station Gen 2
Producent: MSI
| Interfejs hosta | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C |
| Interfejsy hub | DisplayPort, HDMI, RJ-45, USB 2.0, USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A, USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 2 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Liczba połączeń (wewnętrznych/zewnętrznych) | 9 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s, 100 Mbit/s, 1000 Mbit/s |
| Typ zasilacza | Prąd przemienny |
| Pobór mocy | 150 W |
| Szerokość produktu | 165 mm |
| Głębokość produktu | 80 mm |
| Wysokość produktu | 30 mm |
| Waga produktu | 600 g |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84719000 |
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy urządzenia., Nie używać w wilgotnych warunkach., Nie blokować wentylacji urządzenia. |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |