Dell 14 Plus Ultra 9 288V 14"FHD+ WVA Touch 32GB LPDDR5X SSD1TB Arc Graphics No ODD 64Wh Win11
Producent: Dell
| Nazwa koloru | ICE BLUE |
| Typ produktu | Laptop |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Materiał obudowy | Aluminium, Plastik |
| Przekątna ekranu | 14" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 px |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Typ HD | Full HD+ |
| Typ matrycy | WVA |
| Nazwa marketingowa technologii wyświetlania | ComfortView Plus |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Natywna proporcja obrazu | 16:10 |
| Powierzchnia wyświetlacza | Połysk |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Przestrzeń barw RGB | NTSC |
| Paleta barw | 45% |
| Czas włączania/wyłączania wyświetlacza | 35 ms |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Producent procesora | Intel |
| Typ procesora | Intel Core Ultra 9 |
| Generacja procesora | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Model procesora | 288V |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Liczba wątków | 8 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 5,1 GHz |
| Wydajne rdzenie | 4 |
| Rdzenie o niskiej wydajności energetycznej | 4 |
| Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo | 5,1 GHz |
| Niska wydajność energetyczna - rdzeń Maks. częstotliwość Turbo | 3,7 GHz |
| Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności | 3,3 GHz |
| Częstotliwość bazowa rdzenia o niskiej efektywności energetycznej | 3300 MHz |
| Cache procesora | 12 MB |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Podstawowa moc procesora | 30 W |
| Maksymalna moc turbo | 37 W |
| Jednostka procesora neuronowego (NPU) | Intel AI Boost |
| Obsługa rzadkości | Tak |
| Obsługa efektów Windows Studio | Tak |
| Struktury oprogramowania AI obsługiwane przez NPU | DirectML, OpenVINO, Windows ML, ONNX RT, WebNN |
| Całkowita wydajność procesora do | 120 TOPs |
| Wydajność NPU do | 48 TOPs |
| Wydajność GPU do | 67 TOPs |
| Pamięć RAM | 32 GB |
| Typ pamięci RAM | LPDDR5x-SDRAM |
| Rodzaj pamięci | Zintegrowana |
| Maksymalna pojemność pamięci | 32 GB |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Szybkość przesyłania danych pamięci | 8533 MT/s |
| Układ pamięci | 2 x 16 GB |
| Całkowita pojemność dysków | 1 TB |
| Nośniki | SSD |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 1 TB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Pojemność pamięci SSD | 1 TB |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Tak |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Rozmiar dysku SSD M.2 | 2230 (22 x 30 mm) |
| Napęd optyczny | Nie |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Producent wbudowanego procesora graficznego | Intel |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | Intel Arc Graphics |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel Arc Graphics 140V |
| System dźwięku | MaxxAudio Pro |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Producent głośników | Waves |
| Moc głośnika | 2,5 W |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 2 |
| Przednia kamera | Tak |
| Rozdzielczość aparatu - przód | 1920 x 1080 px |
| Typ przedniej kamery | Full HD |
| Szybkość przechwytywania wideo | 30 fps |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6E (802.11ax), Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Częstotliwość Wi-Fi | Trójpasmowy (2,4 GHz / 5 GHz / 6 GHz) |
| Maksymalny transfer danych przez bezprzewody LAN | 5760 Mbit/s |
| Model kontrolera WLAN | Intel Wi-Fi 7 BE201 |
| Producent karty WLAN | Intel |
| Bluetooth | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.4 |
| WWAN | Niezainstalowany |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Ilość portów Thunderbolt 4 | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Układ płyty głównej | Intel SoC |
| Urządzenie wskazujące | Touchpad |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Klawiatura z podświetleniem | Tak |
| Klawisz copilot | Tak |
| Kolor podświetlenia klawiatury | Biały |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Home |
| Specyficzne technologie | Express Charge Boost capable |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Ilość komór baterii | 4 |
| Pojemność baterii | 64 Wh |
| Napięcie baterii | 15,2 V |
| Czas ładowania | 3 h |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Waga baterii/akumulatora | 260 g |
| Obsługiwana moc adaptera AC | 65 W |
| Częstotliwość adaptera AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Zasilanie USB | Tak |
| Napięcie ładowania USB | 5, 9, 15, 20 V |
| Prąd ładowania USB | 3.25 A |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 65 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 90% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 95% |
| Wstrząsy podczas pracy | 140 G |
| Wibracje podczas pracy | 0,66 G |
| Szerokość produktu | 314 mm |
| Głębokość produktu | 226,2 mm |
| Wysokość (z przodu) | 1,4 cm |
| Wysokość (z tyłu) | 1,47 cm |
| Waga produktu | 1,6 kg |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Piktogram(y) zagrożenia | |
| Ostrzeżenia | Nie narażaj na długotrwałe działanie silnego ciepła lub otwartego ognia., Nie wyrzucaj zużytego urządzenia do zwykłego śmietnika - oddaj do punktu zbierania odpadów elektronicznych., Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci. |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 12 miesięcy |
| Stan produktu | Nowy |
| Kod producenta | 1425-2860 |
Dell EcoLoop Pro Slim Backpack 15 (460-BDQP)
Dell Torba EcoLoop Pro Sleeve 15-16 CV5623
Dell EcoLoop Backpack 14-16 - CP3724
Dell EcoLoop Pro Classic Briefcase 14 CC5425C
Dell EcoLoop Urban Sleeve 11-14 CV4425
Dell Adapter Dell USB-C Dell DA310
Dell Stacja dokująca Dell Pro Dock WD25 - 130W
Dell Stacja dokująca Dell Pro Smart Dock SD25 - 180W
Dell Stacja dokująca Dell Pro Smart Dock SD25 - 180W
Dell Stacja dokująca Dell Pro Thunderbolt 4 Smart Dock - 180W
Mysz bezprzewodowa Dell Alienware Tri-Mode do gier
DELL Keyboard : US-Euro KB216 Quietkey USB White
DELL MYSZ BEZPRZEWODOWA - WM126