Dell Multi-Device Wireless Mouse
Producent: Dell
| Przeznaczenie | Biuro |
| Interfejs urządzenia | RF Wireless + Bluetooth |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczny |
| Rodzaj przycisków | Wciskane przyciski |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Liczba przycisków | 7 |
| Rozdzielczość ruchu | 1600 DPI |
| Programowalne przyciski myszy | Tak |
| Liczba przycisków programowalnych | 2 |
| Liczba kółek przewijania myszy | 1 |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Układ | Praworęczny |
| Kolor produktu | Szary |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 10 m |
| Źródło zasilania | Baterie |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Typ obsługiwanych baterii | AA |
| Rodzaj baterii | Alkaliczna |
| Żywotność baterii | 36 mies. |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 65 °C |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | ChromeOS, DOS |
| Szerokość produktu | 114,5 mm |
| Głębokość produktu | 69,7 mm |
| Wysokość produktu | 41,6 mm |
| Waga produktu | 84 g |
| Odbiornik dołączony | Tak |
| Ilość | 1 |
| Szerokość opakowania | 87,5 mm |
| Wysokość opakowania | 160 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 185 g |
| Ostrzeżenia | Produkt należy chronić przed wilgocią., Przechowywać z dala od źródeł ciepła., Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych. |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 12 miesięcy |
| Stan produktu | Nowy |
DELL Keyboard : US-Euro KB216 Quietkey USB White
DELL MYSZ BEZPRZEWODOWA - WM126
Dell Bluetooth Travel Mouse MS700
Dell Klawiatura bezprzewodowa Alienware Pro US QWERTY Dark
Dell Laser Wired Mouse MS3220 Black