Dell Pro Wireless Mouse - MS5120W
Producent: Dell
| Liczba kółek przewijania myszy | 1 |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Interfejs urządzenia | RF Wireless + Bluetooth |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczny |
| Rozdzielczość ruchu | 1600 DPI |
| Rodzaj przycisków | Wciskane przyciski |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Programowalne przyciski myszy | Tak |
| Liczba przycisków | 7 |
| Liczba przycisków programowalnych | 2 |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Układ | Oburęczny |
| Kolor produktu | Szary |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 10 m |
| Źródło zasilania | Baterie |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Typ obsługiwanych baterii | AA |
| Żywotność baterii | 36 mies. |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | DOS |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 50 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 65 °C |
| Szerokość produktu | 104,5 mm |
| Głębokość produktu | 61,5 mm |
| Wysokość produktu | 38,3 mm |
| Waga produktu | 102 g |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość opakowania | 86 mm |
| Wysokość opakowania | 133 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 184 g |
| Odbiornik dołączony | Tak |
| Interfejs odbiornika bezprzewodowego | USB Typu-A |
| Typ odbiornika | Odbiornik nano |
| Ostrzeżenia | Produkt należy chronić przed wilgocią., Przechowywać z dala od źródeł ciepła., Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych. |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 36 miesięcy |
| Stan produktu | Nowy |
Mysz bezprzewodowa Dell Alienware Tri-Mode do gier
DELL Keyboard : US-Euro KB216 Quietkey USB White
DELL MYSZ BEZPRZEWODOWA - WM126
Dell Bluetooth Travel Mouse MS700
Dell Klawiatura bezprzewodowa Alienware Pro US QWERTY Dark