Dell Silent Mouse - MS355
Producent: Dell
| Liczba kółek przewijania myszy | 1 |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
| Interfejs urządzenia | RF Wireless + Bluetooth |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczny |
| Rozdzielczość ruchu | 4020 DPI |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Liczba przycisków | 3 |
| Regulowana rozdzielczość ruchu | Tak |
| Częstotliwość Polling rate | 333 Hz |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Wersja Bluetooth | 5.1 |
| Układ | Oburęczny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Źródło zasilania | Baterie |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Red Hat Enterprise Linux 8.0 |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | ChromeOS |
| Szerokość produktu | 60,3 mm |
| Głębokość produktu | 104,5 mm |
| Wysokość produktu | 38 mm |
| Waga produktu | 67 g |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ostrzeżenia | Produkt należy chronić przed wilgocią., Przechowywać z dala od źródeł ciepła., Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych. |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 12 miesięcy |
| Stan produktu | Nowy |
Mysz bezprzewodowa Dell Alienware Tri-Mode do gier
DELL Keyboard : US-Euro KB216 Quietkey USB White
DELL MYSZ BEZPRZEWODOWA - WM126
Dell Bluetooth Travel Mouse MS700
Dell Klawiatura bezprzewodowa Alienware Pro US QWERTY Dark