Dell Slim DW316 - napęd DVD±RW (±R DL) / DVD-RAM - USB 2.0 - zewnętrzny
Producent: Dell
| Wewnętrzny | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Napęd optyczny | DVD±RW |
| Interfejs | USB 2.0 |
| Pobór mocy | 8 W |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Obsługiwane produkty | - Dell Inspiron 11 3147, 11 3148, 13 7348, 14 3451, 15 3551, 5458, 5555, 5558- Dell Latitude 14 Rugged Extreme (7404), 3340, 3450, E5250, E5450, E5550, E7250, E7450- Dell OptiPlex 3020 (micro), 9020 (micro)- Dell Precision Mobile Workstation M3800- Dell Vostro 14 3458, 3558- Dell XPS 15 (9530) |
| Szerokość produktu | 137 mm |
| Głębokość produktu | 14 mm |
| Wysokość produktu | 144 mm |
| Waga produktu | 200 g |
| Dołączone oprogramowanie | CyberLink Media Suite |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717030 |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 12 miesięcy |
| Stan produktu | Nowy |
Lenovo Slim DVD Burner DB665 888015471
Acer Notebook Stand GP.OTH11.02X
Dell Slim DW316 - napęd DVD±RW (±R DL) / DVD-RAM - USB 2.0 - zewnętrzny
Dell Slim DW316 - napęd DVD±RW (±R DL) / DVD-RAM - USB 2.0 - zewnętrzny
Lenovo ThinkPad Quectel WWAN Module